sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
Sponsoren
Hoofdsponsor
Breman Installatiegroep Genemuiden www.breman.nl
 
Hoofdsponsor jeugd
Rabobank Genemuiden www.rabobank.nl
 
Topgroep
BJG Groep Kampen www.bjggroep.nl
Brouwers Accountants Genemuiden www.brouwers.nl
Cafe/Cafetaria d'Olde Soldoat Genemuiden www.doldesoldoat.nl
Campenaer koffie/Van Dijk Groothandel Kampen www.campenaerkoffie.nl
Dusseldorp BMW Zwolle www.dusseldorpbmw.nl
Edel Grass B.V. / Edel Group Genemuiden www.edelgrass.nl
Edel Group / Edel Grass B.V. Genemuiden www.edelgroup.nl
Heutink & Heij Financieel Adviseurs Genemuiden www.heutinkenheij.nl
Lusanna Hasselt www.lusanna.nl
Pouw Automotive Zwolle Zwolle www.pouw.nl
Rabobank Genemuiden www.rabobank.nl
Regelink schroothandel Kampen www.schroothandelaars.nl
Spijkerman Evenementen Verhuur B.V. Meppel www.spijkerman.eu
Tamek Groep Acc. en Belastingadviseurs Zwartsluis www.tamek.nl
TCC Modexpress B.V. Amsterdam www.tccmodexpress.nl
Uitgekookt.nl IJsselmuiden www.uitgekookt.nl
VAKO Systems for your window ’s-Hertogenbosch www.vako.com
Van Der Kolk Installatiegroep IJsselmuiden www.johtenbrinke.nl/
Van Dijk Groothandel/Campenaer koffie Kampen www.vandijkgroothandel.nl
Venture Group Genemuiden www.vadain.nl
Verhoek Europe Genemuiden www.verhoek-europe.com
Zonnegilde Kampen www.zonnegilde.nl
 
Diamantgroep
Autobedrijf Marco van Beek Steenwijkerwold www.marcovanbeek.nl
Boudesteyn Genemuiden www.boudesteyn.nl
Eenkhoorn & Bakker Genemuiden www.eb-accoutants.nl
EOC Group Oudenaarde www.eocgroup.com
Flier Sport & Fashion /Puma Genemuiden fliersportenfashion.nl
K.K. Heutink BV / Koraal investments Genemuiden www.kkheutinkbv.nl
Koraal investments / K.K. Heutink BV Genemuiden www.koraal-investments.nl
Kunstgrasnet.nl Genemuiden www.kunstgrasnet.nl
L&M Workwear / Zieleman Heiwerken BV Genemuiden www.lenmworkwear.nl
Marion Reizen Dronten www.marionreizen.nl
MultiCopy / Ricoh Document Center Zwolle www.multicopy.nl
Palet schilderwerken Genemuiden www.paletschilderwerken.nl
Personeel Selectief / Select Cleaning Genemuiden www.personeelselectief.nl
Prestige Reclame Genemuiden www.prestige.nl
PUMA www.puma.nl
R&S Techniek Genemuiden www.rstechniek.nl
Regiobank Genemuiden www.regiobankadviseurs.nl
Ricoh Document Center / MultiCopy Zwolle www.documentcenter-zwolle.nl/
Saled Professionele LED-verlichting Spakenburg www.saled.nl
Sani4all Zwolle/Dronten/Hoogeveen www.showmagazijn.nl
Select Cleaning / Personeel Selectief Genemuiden www.selectcleaning.nl
Van der Sluis Technische Bedrijven Genemuiden www.vd-sluis.nl
Van Dijk Containers Genemuiden www.vandijkcontainers.nl
Wensink Automotive Zwolle www.wensink.nl
Zieleman Heiwerken BV / L&M Workwear Genemuiden www.zielemanheiwerken.nl
Zin Genemuiden www.facebook.com/ZINgenemuiden
 
Bronsgroep
ABC Hekwerk Heerde www.abchekwerk.nl/oost
ABG Bouw Genemuiden www.abgbouw.nl
ABN - AMRO Genemuiden www.abnamro.nl
Adel Polyester Genemuiden www.adelpolyester.nl
Advocatenkantoor Te Biesebeek B.V. Zwolle www.tebiesebeek.nl
Airco Techniek Holland Genemuiden www.aircotechniekholland.nl
Albert Heijn (Bart Knap) Genemuiden www.ahbartknap.nl
Alluance Group Genemuiden www.alluance.nl
Altena Fietsen Genemuiden www.altenatweewielers.nl
Ans Naberman Zonwering Genemuiden www.zonwering-ansnaberman.nl
Appbakkers // apps maken als ambacht Zwolle www.appbakkers.nl
Auberge 't Asje Dalfsen www.auberge-asje.nl
Autobedrijf Breman Genemuiden www.autobreman.nl
Autobedrijf Korterink Rouveen www.korterink.nl
Autobedrijf van Kesteren Kampen www.vankesterenrenault.nl
B & V Geluid Emmeloord www.benvgeluid.nl
B+B Personeelsdiensten Genemuiden www.benbpersoneelsdiensten.nl
Bakkerij Slager Staphorst www.bakkerijslager.nl
Beens Groep Genemuiden www.beensgroep.nl
Beermann Man & Mode Zwolle Zwolle www.beermannzwolle.nl
Bekro Infra Genemuiden www.bekrobv.nl
Benthem Gratama Advocaten Zwolle www.benthemgratama.nl
Berend van Lente, Teken- en adviesbureau Genemuiden www.berendvanlente.nl
Bernard Keppel Cleaning Genemuiden www.bernardkeppel.nl
Bert Leistra ERA Makelaardij Hasselt www.era.nl
Beterbad Sanitair Dronten www.beterbad.nl
Blankert Shortlease BV Zwolle www.blankertshortlease.nl
Blocks Catering Zwolle Zwolle www.blockszwolle.nl
Bobsloepen Genemuiden www.bobsloepen.nl
Bonthuis Vaartjes Makelaars Genemuiden www.bvmakelaars.nl
BORGH B.V. Almere www.borgh.net
Bosch Bloemen & Wonen Genemuiden www.boschbloemen-wonen.nl
Bouwcenter Concordia Genemuiden www.bouwcenterconcordia.n
Bouwwaar Genemuiden www.bouwwaar.nl
BrainBoxConcepts BV Hoonhorst - Dalfsen www.brainboxconcepts.nl
Brinker Carpets Elst www.brinkercarpets.nl
Broekhuis Opel IJsselmuiden www.broekhuisgroep.nl
Brouwer woninginrichting Urk www.brouwerwoninginrichting.nl
Buitink Schilders Genemuiden www.buitinkschilders.nl
Chinees Restaurant Lange muur Genemuiden Niet aanwezig
Comceptum Creatie Genemuiden www.comceptum.nl
Compaen Groep Genemuiden www.compaengroep.nl
Covebo Uitzendbureau Zwolle www.covebo.nl/vestiging/zwolle
Credion Genemuiden www.credion.nl/genemuiden
Cronolin Paint B.V. Genemuiden www.cronolin.nl
Cycloon Fietskoeriers Zwolle www.cycloon.eu
De Goede Watersport Belt-Schutsloot www.degoede-watersport.nl
De Houtburcht Kampen www.houtburcht.nl
De Kaaihof Genemuiden www.dekaaihof.nl
Delan Stalen Genemuiden www.delanstalen.nl
Dijkman Autoschade Hasselt www.dijkmanautoschade.nl
Dolfsma Kampen B.V. Kampen www.dolfsma.nl
Doorn Installatietechniek / PH Verhuur Genemuiden info@doorninstallatietechniek.nl
Driefloors Genemuiden www.driefloors.nl
Eetcafe 't Kraantje Zwartsluis www.tkraantje.nl
Eurom Genemuiden www.euromac.nl
Flier Sport Genemuiden fliersportenfashion.nl
FP Video Ens www.fp-video.nl
Frans Borgmeijer Mitsubishi Zwolle www.fransborgmeijer.nl
Fytac Genemuiden www.fytacfysiotherapie.nl
Groothuis Bouwgroep Genemuiden www.groothuisbouwgroep.nl
H & K Technische Groothandel B.V. Zwolle www.hktechnischegroothandel.nl
Hamat BV Genemuiden www.hamat.nl
Hanos Zwolle www.hanos.nl
HEMA Genemuiden www.hema.nl
Herman de Haan Genemuiden www.hermandehaan.nl
Herman van As Makelaardij Genemuiden www.hvamakelaardij.nl
Hit Sport Tilburg www.hitprofit.nl
Hofstra Trainingen Kampen www.hofstra-trainingen.nl
Home Grass Oss www.homegrass.nl
Hopshing Company Hong Kong www.hshkcarpet.com
Hotel Zwartewater Zwartsluis www.hotelzwartewater.nl
IJsseldelta Autolease Zwolle www.ijsseldeltaautolease.nl
IJsseloevers notarissen Genemuiden www.ijsseloevers.nl
In to The Source B.V. Zwolle www.intothesource.com
ING Bank Zwolle www.ing.nl
Interwel Dienstverlening BV Staphorst www.interwel.nl
ITC Natural Luxury Flooring BV Genemuiden www.itcnaturalluxuryflooring.com
Jan Bralten Sport in Stijl Meppel www.janbralten.nl
Jobtrans Personeel en opleiding Genemuiden www.jobtrans.nl
Jolande Regelink Pedicure & Voetreflex Grafhorst www.pedicurejolandaregelink.nl
Jonker Carrosserieën B.V. Apeldoorn www.jonkercarrosserien.nl
KCF Ondersteuning Zwolle www.kcf.nl
Kluin Optiek Meppel www.kluinopticiens.com
Kok verhuur Genemuiden www.kokverhuur.nl
Koster & Hogeslag Automotive Genemuiden www.khautomotive.nl
KRC Van Elderen accountants Wezep www.krcvanelderen.nl
Laccio Zwolle www.laccio.nl
Lammy Catering Hasselt www.lammycatering.nl
LINC ict Kampen www.lincict.nl
Mammoet Hekwerk Oldebroek www.mammoethekwerk.nl
Marcant financieel advies IJsselmuiden www.marcant-advies.nl
Martho Flexwerk Emmeloord www.martho.nl
MW Systeemafbouw Genemuiden www.mwsysteemafbouw.nl
Naberman Autobedrijf Genemuiden www.naberman.nl
Naberman J.J.Stoffering Genemuiden
Nico Brillen & Lenzen Zwolle www.nicobrillenzwolle.nl
Nieuwboer Transport Zwartsluis www.nieuwboertransport.nl
Oke> Online Genemuiden www.okewebsite.nl
Op en Overslag Meppel Meppel www.openoverslagmeppel.nl
P en P Transport Genemuiden info@pptransport.nl
PB Advisory B.V. Zwolle
PH Verhuur / Doorn Installatietechniek Genemuiden www.phverhuur.nl
Plastall Kamper Verf- en Lakfabriek Kampen www.plastallverffabriek.nl
Positie1 Zwolle www.positie1.nl
Postuma AGF IJsselmuiden www.postuma.nl
Randstad Uitzendbureau Genemuiden www.randstad.nl
Riezebos bouwbedrijf / Wellport Genemuiden www.riezebos.nl
RM Trading Genemuiden www.speeltapijt.com
Roggendorf Security Service BV Ommen www.roggendorf.nl
Roorda Groep Kampen Kampen www.roordagroep.nl
Schildersbedrijf Wakker V.O.F. Urk www.schildersbedrijfwakkervof.nl
Sec.architecten Kampen www.secarchitecten.com
Selles IT Genemuiden www.selles.nl
Sent Waninge Zwolle www.sentwaninge.com
Sierbestrating Woning Kampen www.woningbestrating.nl
Sijmon Eenkhoorn woning stoffering Genemuiden www.se-woningstoffering.nl
Slagerij Evert van Ingen Genemuiden www.vaningen.gildeslager.nl
Slagerij Van Guilik B.V. Hattemerbroek www.slagerijvanguilik.nl
Smit & Legebeke Ommen www.smitenlegebeke.nl
Stiho BV Zwolle www.stiho.nl
Stoel-Kampen Transportbedrijf Kampen www.stoelkampen.nl
Sun Cargo Hong Kong www.sun-cargo.com
Tebezo Genemuiden www.tebezo.nl
The Webhouse Hasselt www.thewebhouse.nl
Totaal Support BV Zwolle www.totaalsupport.eu
TravelXL TéDéTé Genemuiden www.travelxl.nl/tedete
Van Dalfsen Assurantien Genemuiden www.vandalfsenassurantien.nl
Van de Pol & Pleysier Genemuiden www.vandepolenpleysier.nl
Van Dijk & Kuipers Stiens www.vandijkenkuipers.nl
Van Dijk Banket B.V. Zwartsluis www.vandijkbanket.nl
Van Dijk Heftrucks Genemuiden www.vandijkheftrucks.nl
Van Lente Zonweringen Genemuiden http://www.vanlentezonwering.nl/
VDZ64 Projectmanagement Genemuiden www.vdz64.nl
Veldman Beton Hasselt www.veldmanbeton.nl
VIKA Automobielbedrijf Hattemerbroek www.vika-bedrijfswagens.nl
Visscher Caravelle Genemuiden www.visscher-caravelle
Weever B.V. Kampen www.weever.nl/
Wentink Procesoptimalisatie Genemuiden www.wentinkprocesoptimalisatie.nl
Werkis Kampen www.werkis.nl
Winter's Oliehandel Genemuiden www.winteroil.nl
Zalsman BV Zwolle www.zalsman.nl
 
Businessclub
ERMA Sport Almelo www.ermasport.nl
Overhoff Telecom & ITC Zwolle www.overhofftelecom.nl
Technische Unie Zwolle www.technischeunie.nl
Uw Logo hier www.sc-genemuiden.nl
VWC Genemuiden Genemuiden www.vwc.nl
Wedstrijdbalsponsor 1 1
Werdstrijdbalsponsor 2 1
 
Bord & overige sponsoren
123 verhuurbedrijf Genemuiden www.123machineverhuur.nl
Boerglas Zwolle www.boerglas.nl
Boni Genemuiden www.bonisupermarkt.nl
Breman autoschade Genemuiden www.autobreman.nl
Brouwer Assurantie Genemuiden www.brouwer-assurantien.nl
Brouwer Horeca Groothandel Kampen www.brouwerhoreca.nl
Creyf's Almere www.creyfs.nl
De Groene Lantaarn www.degroenlantaarn.nl
De Tekstkenner St. Jansklooster www.detekstkenner.nl
Decotrading Inport & Export Genemuiden www.decotrading.nl
Dox Vako International Geldermalsen
Eenkhoorn & Bakker Genemuiden www.eb-accoutants.nl
Fa. Alteveer (Koffie corner) Nieuwleusen www.houthandelalteveer.nl
Flip Visscher Schilderwerken Genemuiden flip@visscher-schilderwerken.nl
Frans Sport Kampen
Gebo Tours Nieuwleusen www.gebo.nl
Heineken Hoogeveen
Henk Visscher stratenmakerbedrijf Genemuiden
Hexta Hekwerken Katwijk www.hexta.nl
J.W. Van Dijk Bouw Genemuiden https://www.facebook.com/jwvandijkbouw/
Kresta Genemuiden
Last Montage Genemuiden
Leeuw H. de Timmer en klusbedrijf Genemuiden www.h-deleeuw.nl
Media BV Veenendaal www.prosuco.nl
Meiberg Bedrijfsverzorging Wijthmen agmmeiberg@hetnet.nl
Montagebedrijf Jan Vaandering Genemuiden www.lincict.nl
Moorman & De Vries Amusement B V Zwartsluis www.kuipvm.nl
Multimate de Breker Hasselt www.multimatedebreker.nl
Multiservice Zwolle Zwolle www.multiservicezwolle.nl
Notaris Steenhuis Urk www.netwerknotarissen.nl
Polderkoninkje Luttelgeest
Reggefiber Rijssen www.reggefiber.nl
Rook installatie Genemuiden
Siebert installatie Genemuiden www.siebert-install.nl
Sijperda Verhuur Sneek www.sijperdaverhuur.nl
Slagerij Evert van Ingen Genemuiden
Snickersshopnederland.nl Genemuiden www.snickersshopnederland.nl
Stegeman Gevelreiniging Hasselt www.stegemanhasselt.nl
Taxi Ercan Zwolle
Uitgaanscentrum Kisteman Staphorst www.kisteman.nl
vd Berg Alles onder één dak Genemuiden www.vdberg-zwartsluis.nl
Wellness center Zwartewaterland Genemuiden www.wellnesszwartewater.nl
Wielink Meubelmakerij & Houthandel Mastenbroek www.meubelmakerijwielink.nl
Woody Passage Genemuiden
Zwartewaterland VCA Training & Advies Zwartsluis www.cursusplus.nl

xx

bcw logo

Regionaal bereik met Businessclub de Wetering




 Agenda Business Club

29 november 2017   Borrel op Locatie

Prestige Print & Sign
Nijverheidstraat 29 Genemuiden.

05 januari 2018   Nieuwjaarsreceptie / stamppotbuffet

Nieuwjaarsreceptie met stamppotbuffet

18 t/m 20 april 2018   Topgroep reis

Nadere info volgt.

17 mei 2018    Ladies Day

Nadere info volgt.

8 juni 2018   Sponsordag

Nadere info volgt.