sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
Sponsoren
Hoofdsponsor
Breman Installatiegroep Genemuiden www.breman.nl
 
Hoofdsponsor jeugd
Rabobank Genemuiden www.rabobank.nl
 
Topgroep
BJG Groep Kampen www.bjggroep.nl
Brouwers Accountants Genemuiden www.brouwers.nl
Cafe/Cafetaria d'Olde Soldoat Genemuiden www.doldesoldoat.nl
Campenaer koffie/Van Dijk Groothandel Kampen www.campenaerkoffie.nl
Dusseldorp BMW Zwolle www.dusseldorpbmw.nl
Edel Grass B.V. / Edel Group Genemuiden www.edelgrass.nl
Edel Group / Edel Grass B.V. Genemuiden www.edelgroup.nl
Heutink & Heij Financieel Adviseurs Genemuiden www.heutinkenheij.nl
Lusanna Hasselt www.lusanna.nl
Pouw Automotive Zwolle Zwolle www.pouw.nl
Rabobank Genemuiden www.rabobank.nl
Regelink www.schroothandelaars.nl
Tamek Groep Accountants en Belastingadvi Zwartsluis www.tamek.nl
TCC Modexpress B.V. Amsterdam www.tccmodexpress.nl
VAKO Systems for your window ’s-Hertogenbosch www.vako.com
Van Der Kolk Installatiegroep IJsselmuiden www.johtenbrinke.nl/
Van Dijk Groothandel/Campenaer koffie Kampen www.vandijkgroothandel.nl
Van Dijk Infra Groep Genemuiden www.vandijkinfragroep.nl
Venture Group Genemuiden www.vadain.nl
Verhoek Europe Genemuiden www.verhoek-europe.com
Zonnegilde Kampen www.zonnegilde.nl
 
Diamantgroep
Art of Sign Genemuiden www.artofsign.nl
Autobedrijf Breman Genemuiden www.autobreman.nl
Boudesteyn Genemuiden www.boudesteyn.nl/
Eenkhoorn & Bakker Genemuiden www.eb-accoutants.nl
EOC Group Oudenaarde www.eocgroup.com
Flier Sport & Fashion /Puma Genemuiden fliersportenfashion.nl
Infra Trading Genemuiden www.infratrading.nl
Kunstgrasnet.nl Genemuiden www.kunstgrasnet.nl
Marion Reizen Dronten www.marionreizen.nl
Palet schilderwerken Genemuiden www.paletschilderwerken.nl
Prestige Reclame Genemuiden www.prestige.nl
PUMA www.puma.nl
R&S Techniek Genemuiden www.rstechniek.nl
Regiobank Genemuiden www.regiobankadviseurs.nl
Saled Professionele LED-verlichting Spakenburg www.saled.nl
Sani4all Zwolle/Dronten/Hoogeveen www.showmagazijn.nl
Van der Sluis Technische Bedrijven Genemuiden www.vd-sluis.nl
Van Dijk Containers Genemuiden www.vandijkcontainers.nl
Van Marle Uitgekookt IJsselmuiden www.uitgekookt.nl
Wensink Automotive Zwolle www.wensink.nl
Zin Genemuiden www.facebook.com/ZINgenemuiden
 
Bronsgroep
038 Waterontharder Kampen www.038waterontharder.nl
Aannemingsbedrijf K.K. Heutink B.V. Genemuiden www.kkheutinkbv.nl
ABC Hekwerk Heerde www.abchekwerk.nl/oost
ABG Bouw Genemuiden www.abgbouw.nl
ABN - AMRO Genemuiden www.abnamro.nl
Adel Polyester Genemuiden www.adelpolyester.nl
Advocatenkantoor Te Biesebeek B.V. Zwolle www.tebiesebeek.nl
Airco Techniek Holland Genemuiden www.aircotechniekholland.nl
Albert Heijn (Bart Knap) Genemuiden www.ahbartknap.nl
Alluance Group Genemuiden www.alluance.nl
Ans Naberman Zonwering Genemuiden www.zonwering-ansnaberman.nl
Auberge 't Asje Dalfsen www.auberge-asje.nl
Autobedrijf Korterink Rouveen www.korterink.nl
Autobedrijf Marco van Beek Steenwijkerwold www.marcovanbeek.nl
Autobedrijf van Kesteren Kampen www.vankesterenrenault.nl
B & V Geluid Emmeloord www.benvgeluid.nl
B+B Personeelsdiensten Genemuiden www.benbpersoneelsdiensten.nl
Bakkerij Slager Staphorst www.bakkerijslager.nl
Beens Groep Genemuiden www.beensgroep.nl
Beermann Man & Mode Zwolle Zwolle www.beermannzwolle.nl
Bekro Infra Genemuiden www.bekrobv.nl
Benthem Gratama Advocaten Zwolle www.benthemgratama.nl
Berend van Lente, Teken- en adviesbureau Genemuiden www.berendvanlente.nl
Bernard Keppel Cleaning Genemuiden www.bernardkeppel.nl
Beterbad Sanitair Dronten www.beterbad.nl
Blankert Shortlease BV Zwolle www.blankertshortlease.nl
Blocks Catering Zwolle Zwolle www.blockszwolle.nl
Bobsloepen Genemuiden www.bobsloepen.nl
Bonthuis & Vaartjes Genemuiden www.bvmakelaars.nl
BORGH B.V. Almere www.borgh.net
Bosch Bloemen & Wonen Genemuiden www.boschbloemen-wonen.nl
Bouwwaar Genemuiden www.bouwwaar.nl
BrainBoxConcepts BV Hoonhorst - Dalfsen www.brainboxconcepts.nl
Brinker Carpets Elst www.brinkercarpets.nl
Broekhuis Opel IJsselmuiden www.broekhuisgroep.nl
Brouwer woninginrichting Urk www.brouwerwoninginrichting.nl
Buitink Schilders Genemuiden www.buitinkschilders.nl
Comceptum Creatie Genemuiden www.comceptum.nl
Compaen Groep Genemuiden www.compaengroep.nl
Credion Genemuiden www.credion.nl/genemuiden
Cronolin Paint B.V. Genemuiden www.cronolin.nl
Cycloon Fietskoeriers Zwolle www.cycloon.eu
De Goede Watersport Belt-Schutsloot www.degoede-watersport.nl
De Groene Lantaarn Genemuiden www.degroenlantaarn.nl
De Houtburcht Kampen www.houtburcht.nl
De Kaaihof Genemuiden www.dekaaihof.nl
Delan Stalen Genemuiden www.delanstalen.nl
Dijkman Autoschade Hasselt www.dijkmanautoschade.nl
Dolfsma Kampen B.V. Kampen www.dolfsma.nl
Doorn Installatietechniek / PH Verhuur Genemuiden info@doorninstallatietechniek.nl
Dorgelo Tegelcentrum Zwolle www.tegelcentrumdorgelo.nl
Eetcafe 't Kraantje Zwartsluis www.tkraantje.nl
Eurom Genemuiden www.euromac.nl
Flier Sport Genemuiden fliersportenfashion.nl
FP Video Ens www.fp-video.nl
Frans Borgmeijer Mitsubishi Zwolle www.fransborgmeijer.nl
Fytac Genemuiden www.fytacfysiotherapie.nl
Groothuis Bouwgroep Genemuiden www.groothuisbouwgroep.nl
Hamat BV Genemuiden www.hamat.nl
Hanos Zwolle www.hanos.nl
HEMA Genemuiden www.hema.nl
Herman de Haan Genemuiden www.hermandehaan.nl
Herman van As Makelaardij Genemuiden www.hvamakelaardij.nl
Hofstede Betonboringen Genemuiden www.hofstedebetonboringen.nl
Hofstra Trainingen Kampen www.hofstra-trainingen.nl
Home Grass Oss www.homegrass.nl
Hopshing Company Hong Kong www.hshkcarpet.com
Hotel Zwartewater Zwartsluis www.hotelzwartewater.nl
IJsseloevers notarissen Genemuiden www.ijsseloevers.nl
In to The Source B.V. Zwolle www.intothesource.com
Interwel Dienstverlening BV Staphorst www.interwel.nl
ITC Natural Luxury Flooring BV Genemuiden www.itcnaturalluxuryflooring.com
Jobtrans Personeel en opleiding Genemuiden www.jobtrans.nl
Jolande Regelink Pedicure & Voetreflex Grafhorst www.pedicurejolandaregelink.nl
Jonker Carrosserieën B.V. Apeldoorn www.jonkercarrosserien.nl
KCF Ondersteuning Zwolle www.kcf.nl
Kijlstra Beton B V Drachten www.kijlstra-portal.eu
Kluin Optiek Meppel www.kluinopticiens.com
Kok verhuur Genemuiden www.kokverhuur.nl
Koraal investments Genemuiden www.koraal-investments.nl
Koster & Hogeslag Genemuiden www.khautomotive.nl
L&M Workwear Genemuiden www.lenmworkwear.nl
Laccio Zwolle www.laccio.nl
Lammy Catering Hasselt www.lammycatering.nl
LINC ict Kampen www.lincict.nl
Lusanna.nl Hasselt www.lusanna.nl
Mammoet Hekwerk Oldebroek www.mammoethekwerk.nl
Marcant financieel advies IJsselmuiden www.marcant-advies.nl
Martho Flexwerk Emmeloord www.martho.nl
Merkmannen Kampen www.merkmannen.nl
MultiCopy Zwolle Zwolle www.multicopy.nl/zwolle
MW Systeemafbouw Genemuiden www.mwsysteemafbouw.nl
Naberman Autobedrijf Genemuiden www.naberman.nl
Naberman J.J.Stoffering Genemuiden
Nico Brillen & Lenzen Zwolle www.nicobrillenzwolle.nl
Nieuwboer Autobedrijf Zwartsluis www.autobedrijf-nieuwboer.nl
Oke> Online Genemuiden www.okewebsite.nl
Op en Overslag Meppel Meppel www.openoverslagmeppel.nl
P en P Transport Genemuiden info@pptransport.nl
P&R Investment Genemuiden
PB Advisory B.V. Zwolle
Personeel Selectief Genemuiden www.personeelselectief.nl
PH Verhuur / Doorn Installatietechniek Genemuiden www.phverhuur.nl
Positie1 Zwolle www.positie1.nl
Postuma AGF IJsselmuiden www.postuma.nl
Randstad Uitzendbureau Genemuiden www.randstad.nl
Regelink Schroothandel B.V. Kampen www.schroothandelaars.nl
Riezebos bouwbedrijf / Wellport Genemuiden www.riezebos.nl
RM Trading Genemuiden www.speeltapijt.com
Roggendorf Security Service BV Ommen www.roggendorf.nl
Schildersbedrijf Wakker V.O.F. Urk www.schildersbedrijfwakkervof.nl
Sec.architecten Kampen www.secarchitecten.com
Select Cleaning Genemuiden www.selectcleaning.nl
Selles IT Genemuiden www.selles.nl
Sent Waninge Zwolle www.sentwaninge.com
Slagerij Evert van Ingen Genemuiden www.vaningen.gildeslager.nl
Slagerij Van Guilik B.V. Hattemerbroek www.slagerijvanguilik.nl
Smit & Legebeke Ommen www.smitenlegebeke.nl
Stiho BV Zwolle www.stiho.nl
Stoel-Kampen Transportbedrijf Kampen www.stoelkampen.nl
Stylus Stoffeerbedrijf Genemuiden www.pvcspecialist.com
Sun Cargo Hong Kong www.sun-cargo.com
T. Brouwer Verhuur Grondverzetmachines Genemuiden www.tbrouwerbv.nl
Tandarts Rooker Genemuiden/Kampen www.tandartsrooker.nl
Tebezo Genemuiden www.tebezo.nl
The Webhouse Hasselt www.thewebhouse.nl
Thereca Complete Inrichters Hasselt www.thereca.nl
Totaal Support BV Zwolle www.totaalsupport.eu
TravelXL TDT Genemuiden www.travelxl.nl/tedete
Van Dalfsen Assurantien Genemuiden www.vandalfsenassurantien.nl
Van de Bosch Beton B.V. Almelo www.vdboschbeton.nl
Van de Pol & Pleysier Genemuiden www.vandepolenpleysier.nl
Van Dijk & Kuipers Stiens www.vandijkenkuipers.nl
Van Dijk Heftrucks Genemuiden www.vandijkheftrucks.nl
Van Dijk Intragroep/Wavin Genemuiden www.vandijkinfragroep.nl
Van Lente Zonweringen Genemuiden http://www.vanlentezonwering.nl/
VDZ64 Projectmanagement Genemuiden www.vdz64.nl
Veldman Beton Hasselt www.veldmanbeton.nl
VIKA Automobielbedrijf Hattemerbroek www.vika-bedrijfswagens.nl
Visscher Caravelle Genemuiden www.visscher-caravelle
Weever B.V. Kampen www.weever.nl/
Wentink Procesoptimalisatie Genemuiden www.wentinkprocesoptimalisatie.nl
Werkis Kampen www.werkis.nl
Winter's Oliehandel Genemuiden www.winteroil.nl
Zalsman BV Zwolle www.zalsman.nl
Zieleman Heiwerken B.V. Genemuiden www.zielemanheiwerken.nl
 
Businessclub
ERMA Sport Almelo www.ermasport.nl
Leds dance Kampen www.ledsdance.nl
Overhoff Telecom & ITC Zwolle www.overhofftelecom.nl
Technische Unie Zwolle www.technischeunie.nl
Toernooi 2 1
Toernooi 3 1
Toernooi 4 1
Toernooi 5 1
Toernooi 6 1
Toernooi 7 1
VWC Genemuiden Genemuiden www.vwc.nl
 
Bord & overige sponsoren
123 verhuurbedrijf Genemuiden www.123machineverhuur.nl
Biedenboek.nl Veenendaal www.prosuco.nl
Boerglas Zwolle www.boerglas.nl
Boni Genemuiden www.bonisupermarkt.nl
Breman autoschade Genemuiden www.autobreman.nl
Brouwer Assuranti Genemuiden www.brouwer-assurantien.nl
Brouwer Horeca Groothandel Kampen www.brouwerhoreca.nl
Covebo Projecten Hasselt www.covebo.nl
Creyf's Almere www.creyfs.nl
De Tekstkenner St. Jansklooster www.detekstkenner.nl
Decotrading Inport & Export Genemuiden www.decotrading.nl
Dijka Schiderwerken Kampen www.dijkaschilderwerken.nl
Dox Vako International Geldermalsen
Eenkhoorn & Bakker Genemuiden www.eb-accoutants.nl
Fa. Alteveer (Koffie corner) Nieuwleusen www.houthandelalteveer.nl
Flip Visscher Schilderwerken Genemuiden flip@visscher-schilderwerken.nl
Frans Sport Kampen
Friesland Campina Foodservice Amersfoort www.frieslandcampina.com
Gebo Tours Nieuwleusen www.gebo.nl
Heineken Hoogeveen
Henk Visscher stratenmakerbedrijf Genemuiden
Hexta Hekwerken Katwijk www.hexta.nl
J.W. Van Dijk Bouw Genemuiden https://www.facebook.com/jwvandijkbouw/
Jan Netjes Genemuiden
Kresta Genemuiden
Last Montage Genemuiden
Leeuw H. de Timmer en klusbedrijf Genemuiden www.h-deleeuw.nl
Meiberg Bedrijfsverzorging Wijthmen agmmeiberg@hetnet.nl
Montagebedrijf Jan Vaandering Genemuiden www.lincict.nl
Moorman & De Vries Amusement B V Zwartsluis www.kuipvm.nl
Multimate de Breker Hasselt www.multimatedebreker.nl
Multiservice Zwolle Zwolle www.multiservicezwolle.nl
Notaris Steenhuis Urk www.netwerknotarissen.nl
Polderkoninkje Luttelgeest
Reggefiber Rijssen www.reggefiber.nl
Rook installatie Genemuiden
Siebert installatie Genemuiden www.siebert-install.nl
Sijperda Verhuur Sneek www.sijperdaverhuur.nl
Slagerij Evert van Ingen Genemuiden
Snickersshopnederland.nl Genemuiden www.snickersshopnederland.nl
Stegeman Gevelreiniging Hasselt www.stegemanhasselt.nl
Taxi Ercan Zwolle
Timmerfabriek H. v.d. Steeg Genemuiden www.tifa-vdsteeg.nl
Uitgaanscentrum Kisteman Staphorst www.kisteman.nl
vd Berg Alles onder één dak Genemuiden www.vdberg-zwartsluis.nl
Wellness center Zwartewaterland Genemuiden www.wellnesszwartewater.nl
Wielink Meubelmakerij & Houthandel Mastenbroek www.meubelmakerijwielink.nl
Woody Passage Genemuiden
Zwartewaterland VCA Training & Advies Zwartsluis

xx

bcw logo

Regionaal bereik met Businessclub de Wetering




 Agenda Business Club

15 juni 2017   Premium Event

Diamant, Topgroep & Hoofdsponsor 17-23 uur.

Varen op de Summertime tijdens de Hanzedagen 2017 in Kampen.

23 juni 2017   Sponsordag BCW (Puttenstraat-dag)

Locatie Puttenstraat = Ondernemersstraat

Let op gewijzigde datum!

30 aug 2017   Midsummerborrel

04 okt 2017   Borrel op Locatie

SANI4All / Keukencentrum de Vries Genemuiden

22 nov 2017   Borrel op Locatie

Het verbouwde ’t KRAANTJE te Zwartsluis

05 jan 2018   Nieuwjaarsreceptie / stamppotbuffet

Locatie HANOS Zwolle
Tijdstip n.t.b.