logo
logo
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
WEDSTRIJD PROGRAMMA
THUISWEDSTRIJDEN
Dag Datum Tijd Wedstrijd Type Scheids Kleed Veld
Wo25-1019:00 Genemuiden SC JO13-1 - Regio Reestdal selectieoe9 + 104
Za28-1009:00 SC Genemuiden JO11-1 - IJVV JO11-1co11 + 125a
Za28-1009:00 SC Genemuiden JO9-4 - ASC '62 JO9-3Gco9 + 107
Za28-1009:00 SC Genemuiden MO11-2 - Be Quick '28 MO11-1co4 + 65b
Za28-1009:00 SC Genemuiden JO13-3 - IJVV JO13-3co13 + 144
Za28-1009:00 SC Genemuiden JO9-3 - Wilsum JO9-1Gco9 + 106b
Za28-1009:00 SC Genemuiden MO13-1 - Berkum MO13-2co7 + 82
Za28-1009:15 SC Genemuiden JO15-2 - WVF JO15-2co3 + 53
Za28-1009:30 Genemuiden Kabouters - oe6a
Za28-1010:00 SC Genemuiden JO13-1 - WSV JO13-1co1 + 21
Za28-1010:00 SC Genemuiden JO8-2 - WVF JO8-1co9 + 106b
Za28-1010:15 Genemuiden SC Rabo CL - oe6a
Za28-1010:15 SC Genemuiden MO15-1 - WVF MO15-1co7 + 85
Za28-1010:45 SC Genemuiden JO13-4 - WVF JO13-7co3 + 52
Za28-1011:30 SC Genemuiden MO17-1 - SVO VVZ MO17-1co7 + 83
Za28-1012:15 SC Genemuiden JO17-1 - Emmen JO17-1co11 + 121
Za28-1012:30 SC Genemuiden 7 - WHC 6co9 + 102
Za28-1012:30 SC Genemuiden 3 - The Knickerbockers 2co4 + 65
Za28-1012:30 SC Genemuiden JO17-3 - OWIOS JO17-2co13 + 144
Za28-1014:30 SC Genemuiden 4 - WHC 3co13 + 143
Za28-1014:30 SC Genemuiden 9 - KHC 3co3 + 54
Za28-1014:30 SC Genemuiden JO17-2 - Haarle JO17-1co7 + 85
Za28-1014:30 SC Genemuiden 5 - HHC Hardenberg 5co9 + 102
Za28-1014:30 SC Genemuiden JO19-1 - Houten JO19-1co1 + 21
Datum en tijd in rood zijn gewijzigd.

UITWEDSTRIJDEN
Dag Datum Tijd Wedstrijd Type Scheids Kleed Veld
Za28-1008:30 Berkum JO10-2 - Genemuiden SC JO10-2co
Za28-1008:30 Nieuwleusen SV JO11-5 - Genemuiden SC JO11-4co
Za28-1008:45 Go Ahead K. MO11-1 - Genemuiden SC MO11-1co
Za28-1008:45 KCVO JO9-1 - Genemuiden SC JO9-1co
Za28-1009:30 Unicum JO8-3 - Genemuiden SC JO8-1Gco
Za28-1009:45 Go Ahead K. JO10-1 - Genemuiden SC JO10-1co
Za28-1010:00 VSCO '61 MO13-1 - Genemuiden SC MO13-2co
Za28-1010:00 Wilsum JO11-1G - Genemuiden SC JO11-2co
Za28-1010:45 Diepenveen JO12-1G - Genemuiden SC JO12-1co
Za28-1011:15 SEH JO15-3 - SC Genemuiden JO15-3co
Za28-1012:30 Weide De 2 - Genemuiden SC 2co
Za28-1013:00 HSC '21 JO15-1G - Genemuiden SC JO15-1co
Za28-1014:30 Dos Kampen 6 - Genemuiden SC 8co
Za28-1014:30 WHC 5 - Genemuiden SC 6co
Za28-1014:30 Blesse De VR1 - Genemuiden SC VR2co
Za28-1014:30 NSC Nijkerk - Genemuiden SCco
Za28-1015:00 Olde Veste'54 VR1 - Genemuiden SC VR1co
Datum en tijd in rood zijn gewijzigd.
Laatste update: 23-10 04:07


Zaterdag 28 oktober 2017
Competitiewedstrijd
NSC Nijkerk - SC Genemuiden

 
 
 
Sportpark "de NSC Burcht"
Nijkerk
Aanvang 14.30 uur


Scheidsrechter Dhr. A.L van de Ketterij
Ass. scheidsrechter Dhr. R. Bruining
Ass. scheidsrechter Dhr. H.F.A. de Vries