logo
logo
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
Wedstrijd programma
Thuiswedstrijden
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Klk
thuis
Klk
uit
Veld
16-2-2019 09:00 Genemuiden SC JO13-3 Go Ahead K. JO13-2 Plette, H.J. (Hilco) 9 10 Veld 1
16-2-2019 09:00 Genemuiden SC JO11-4 CSV '28 JO11-5 AFGELAST 11 13 Veld 5a
16-2-2019 09:00 Genemuiden SC JO9-2 WVF JO9-5G 9 10 Veld 6b
16-2-2019 09:00 Genemuiden SC JO8-1 CSV '28 JO8-4 12 14 Veld 6a
16-2-2019 09:00 Genemuiden SC MO11-1 Genemuiden SC MO11-2 AFGELAST 5 6 Veld 5a
16-2-2019 09:30 Genemuiden MO13-1 Genemuiden MO15-2 7 8 Veld 2
16-2-2019 10:00 Genemuiden JO9-1 Go Ahead Kampen JO9-1 5 6 Veld 6b
16-2-2019 10:00 SC Genemuiden JO9-4M Be Quick'28 JO9-5 Meuleman, J.C. (Angela) 7 8 Veld 6a
16-2-2019 10:30 Genemuiden SC JO15-3 JVC Dedemsvaart JO15-5 Plette, H.J. (Hilco) 3 4 veld 5
16-2-2019 11:00 Genemuiden SC JO13-2 IJVV JO13-2 Beens, D.J. 12 14 Veld 1
16-2-2019 12:15 Genemuiden SC 2 Oranje Nassau 2 J. (Jaap) Woering 11 13 veld 5
16-2-2019 12:15 Genemuiden SC 5 Go Ahead K. 3 Bruintjes, P. (Peter) 9 10 Veld 2
16-2-2019 12:15 Genemuiden SC 8 Staphorst 7 Driessen, M. (Marcel) 5 6 Veld 3
16-2-2019 14:30 Genemuiden SC SVZW F. (Franklin) Berg 1 2 Veld 1
16-2-2019 14:30 Genemuiden SC 6 Staphorst 4 Nieuwenhuis, C (Cees) 3 4 Veld 3
16-2-2019 14:30 Genemuiden SC VR1 OZC VR1 Jansen, G 7 8 Veld 5

Uitwedstrijden
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Klk
thuis
Klk
uit
Veld
16-2-2019 08:30 Olympia'28 JO11-1G Genemuiden SC JO11-1
16-2-2019 08:30 CSV '28 JO8-5 Genemuiden SC JO8-3
16-2-2019 08:30 WVF JO9-8 Genemuiden SC JO9-3
16-2-2019 08:45 Lelystad '67 JO8-3 Genemuiden SC JO8-5
16-2-2019 09:00 OWIOS JO11-2 Genemuiden SC JO11-5
16-2-2019 09:00 Dieze West JO8-1 Genemuiden SC JO8-4
16-2-2019 09:00 Genemuiden SC MO11-1 Genemuiden SC MO11-2
16-2-2019 10:00 SJO FC Dalfsen JO11-3 Genemuiden SC JO11-3
16-2-2019 10:30 Unicum JO10-5 Genemuiden SC JO10-1
16-2-2019 10:45 CSV '28 JO13-7G Genemuiden SC JO13-4
16-2-2019 10:45 Meppel FC JO15-1 Genemuiden SC JO15-1
16-2-2019 12:00 Kampen 2 Genemuiden SC 4
16-2-2019 13:30 ZAC JO17-4 Genemuiden SC JO17-3
16-2-2019 14:30 Olympia'28 2 Genemuiden SC 3
16-2-2019 15:00 Go Ahead K. 6 Genemuiden SC 7
18-2-2019 18:30 WZC Wapenveld JO11-2G Genemuiden SC JO11-6

Competitiewedstrijd
Zaterdag 16 februari 2019
Aanvang 14:30 uur
SC Genemuiden - SVZW

 
 
 
Scheidsrechter: Dhr. F. Berg
Ass. Scheidsrechter: Dhr. S.C. Brondijk
Ass. Scheidsrechter: Dhr. R.A. Hoffmann

Sportpark De Wetering
Sportlaan 2b
8281 CM  Genemuiden


Aanmelden nieuw lid

Privacy beleid  Sportclub Genemuiden