logo
logo
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
Wedstrijd programma
Thuiswedstrijden
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Klk
thuis
Klk
uit
Veld
23-11-2018 20:00 Genemuiden SC 45+1 Heerenbroek 's 45+1 veld 1
24-11-2018 09:00 Genemuiden SC JO11-2 Nieuwleusen SV JO11-2 veld 3
24-11-2018 09:00 Genemuiden SC JO11-3 Wilsum JO11-1G veld 5
24-11-2018 09:00 Genemuiden SC JO8-1 SVI JO8-1 veld 6
24-11-2018 09:00 Genemuiden SC JO8-2 ESC JO8-1 veld 6
24-11-2018 09:00 Genemuiden SC JO8-5 VSCO '61 JO8-2 veld 6
24-11-2018 09:00 Genemuiden SC MO13-2 Olympia'28 MO13-2 veld 1
24-11-2018 09:00 Genemuiden SC MO11-2 Genemuiden SC MO11-1 veld 5
24-11-2018 09:00 Genemuiden SC JO13-3 Berkum JO13-2 Plette, H.J. (Hilco) veld 2
24-11-2018 10:00 Genemuiden SC JO10-1 IJVV JO10-2 veld 6
24-11-2018 10:15 Genemuiden SC JO12-1 Alcides JO12-4 veld 5
24-11-2018 10:30 Genemuiden SC JO15-2 SJO FC Dalfsen JO15-2 veld 2
24-11-2018 10:30 Genemuiden SC MO17-1 SVI MO17-1 veld 3
24-11-2018 10:30 Genemuiden SC JO13-1 Rohda Raalte JO13-1G D.T. (David) van de Graaf (Scheidsrechter) veld 1
24-11-2018 12:30 Genemuiden SC 8 Zwolsche Boys 5 veld 3
24-11-2018 12:30 Genemuiden SC JO17-2 Dos Kampen JO17-3 veld 1
24-11-2018 12:30 Genemuiden SC 3 Knickerbockers The 3 R. (Robin) van Gelder (Scheidsrechter) veld 5
24-11-2018 14:30 Genemuiden SC 9 Wilsum 3 veld 4
24-11-2018 14:30 Genemuiden SC 10 Kampen 3 veld 2
24-11-2018 14:30 Genemuiden SC VR1 Hellendoorn v.v. VR1 Beens, G. (Gerrit) veld 5
24-11-2018 14:30 Genemuiden SC JO19-1 Excelsior'31 JO19-1 W. (Wouter) van de Kolk (Scheidsrechter) veld 1

Uitwedstrijden
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Klk
thuis
Klk
uit
Veld
23-11-2018 19:30 Dos Kampen 45+3 Genemuiden SC 45+1
23-11-2018 20:30 Hattem 45+2 Genemuiden SC 45+1
24-11-2018 08:45 IJVV JO8-2 Genemuiden SC JO8-3
24-11-2018 09:00 Genemuiden SC MO11-2 Genemuiden SC MO11-1
24-11-2018 09:30 Go Ahead K. JO9-4 SC Genemuiden JO9-4M
24-11-2018 10:00 Be Quick'28 JO9-1 Genemuiden SC JO9-1
24-11-2018 10:00 VSCO '61 JO9-1 Genemuiden SC JO9-2
24-11-2018 10:00 Nieuwleusen SV MO15-1 Genemuiden SC MO15-1 Hoogenkamp, T. (Tim)
24-11-2018 10:30 WVF JO9-4 Genemuiden SC JO9-3
24-11-2018 11:00 Dos Kampen JO13-2G Genemuiden SC JO13-2
24-11-2018 11:00 CSV '28 JO13-8 Genemuiden SC JO13-4 Kasteren, L.N. (Lars) van
24-11-2018 11:00 Heerde MO13-1 Genemuiden SC MO13-1
24-11-2018 11:00 Heerde MO15-1 Genemuiden SC MO15-2
24-11-2018 11:15 Alcides JO15-1 Genemuiden SC JO15-1 T.G. (Theo) te Riele
24-11-2018 11:30 Lelystad '67 JO11-1 Genemuiden SC JO11-1
24-11-2018 12:00 Zalk JO17-1 Genemuiden SC JO17-3
24-11-2018 12:00 KHC JO19-1 Genemuiden SC JO19-2
24-11-2018 13:00 Hatto Heim 4 Genemuiden SC 5
24-11-2018 14:00 Olympia'28 5 Genemuiden SC 7 Bruijn, D.P. (David) de
24-11-2018 14:30 Flevo Boys Genemuiden SC B.J. (Gerrit) Fikkert
24-11-2018 14:30 Harkemase Boys 2 Genemuiden SC 2 J. (Jaap) Drost
24-11-2018 15:00 Go Ahead K. 4 Genemuiden SC 4 Hove, A.C. ((D)) ten
24-11-2018 15:00 Rohda R. JO17-1 Genemuiden SC JO17-1 J. (Jeroen) Luisman

Competitiewedstrijd
Zaterdag 24 november 2018
Flevo Boys - SC Genemuiden
Aanvang 14:30 uur

 
 
 
Eerste scheidsrechter: Dhr. B.J. Fikkert
Assistent scheidsrechter: Dhr. S. Rozemeijer
Assistent scheidsrechter: Dhr. P.W. van der Leek

Sportpark Ervenbos
Espelerlaan 80
8302 DC  Emmeloord


Aanmelden nieuw lid

Privacy beleid  Sportclub Genemuiden