logo
logo
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
Corona update

NIEUWE CORONA MAATREGELEN

Op dit moment steekt het coronavirus helaas ook de kop in Genemuiden weer op. Een aantal spelers van onze vereniging is positief getest. In overleg met de trainers hebben we ervoor gekozen dat de teams van deze spelers aankomende week niet trainen. Ook al ligt de bron van de besmetting (en) niet op ons sportpark, we hebben toch besloten het zekere voor het onzekere te nemen.

Alleen de teamactiviteiten gaan door

In lijn met de landelijke richtlijn kunnen kinderen tot en met 17 jaar in grotere teams buiten sporten. Daarnaast zijn ook onderlinge wedstrijden toegestaan.
Een aantal activiteiten binnen onze vereniging overlappen de eigen teams. Denk aan keepers trainen, circuittraining, maar bijvoorbeeld ook de extra activiteit die staat gepland op woensdag 24 februari. We hebben besloten dat deze activiteiten op dit moment niet doorgaan. Er mag dus worden getraind, maar alleen met het eigen team.

Neem je verantwoordelijkheid!

Vanzelfsprekend moeten we ons blijven houden aan de landelijke richtlijnen. Als je volgens deze richtlijnen thuis moet blijven, houd je hier dan ook aan.

Voel je ook vrij om niet te trainen

We zien het grote belang van sporten. Daarom zijn wij blij dat we ondanks alle beperkingen de spelers toch kunnen laten blijven voetballen. Toch is het voor ons allemaal een spannende en onzekere tijd. Daarom willen we nogmaals benadrukken. Mocht een trainer, ouder of kind het niet prettig vinden om op dit moment te trainen, geef dit dan gerust aan. Hiervoor is alle begrip.

Namens bestuur & jeugdbestuur SC Genemuiden


Jubileumkrant Sportclub Genemuiden 90 jaar

BEKIJK HIER DE ONLINE VERSIE

Zaterdag 26 juni 2021

Privacy beleid  Sportclub Genemuiden

Aanmelden nieuw lid