logo
logo
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
ALV SC Genemuiden
Algemene ledenvergadering SC Genemuiden

Algemene ledenvergadering SC Genemuiden

Door de Covid-19 pandemie is onze verenging al geruime tijd min of meer op slot. Veel activiteiten kunnen helaas geen doorgang vinden en als bestuur missen wij het contact met veel van onze leden.
 
De jaarlijkse Algemene Ledenvergadering gepland op 9 oktober 2020 hebben wij helaas ook moeten annuleren. Uiteraard zijn wij achter de schermen als bestuur gewoon doorgegaan om alle voetbal-, bestuurlijke en financiële zaken draaiende te houden. Toch zijn er zaken die wij graag met onze leden willen delen. Denk daarbij aan het aftreden en aantreden van nieuwe bestuursleden, de jaarverslagen, de gang van zaken binnen de Business club en de financiële zaken tijdens deze Covid-19 pandemie.
 
Tot op heden hebben wij de mogelijkheid van een digitale/ online jaarvergadering niet benut omdat wij van mening zijn dat SC Genemuiden een club is van contact en ontmoeten. Er zijn echter nu wel zaken die formeel afgehandeld dienen te worden. Het bestuur heeft daarom besloten dat we maximaal wachten tot de maand mei 2021 om te kijken of een fysieke bijeenkomst toch mogelijk is. Als er voor mei geen mogelijkheid komt voor een `normale` ledenvergadering dan zal deze online gehouden gaan worden.
 
Algemeen Bestuur SC Genemuiden


Jubileumkrant Sportclub Genemuiden 90 jaar

BEKIJK HIER DE ONLINE VERSIE

Zaterdag 26 juni 2021

Webshop Sportclub Genemuiden

Privacy beleid  Sportclub Genemuiden

Aanmelden nieuw lid