sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
Sponsoren
Hoofdsponsor
Breman Installatiegroep Genemuiden www.breman.nl
 
Hoofdsponsor jeugd
Rabobank Genemuiden www.rabobank.nl
 
Topgroep
Arslan & Ter Wee advocaten Zwolle www.atwadvocaten.nl
BJG Groep Kampen www.bjggroep.nl
Brouwers Accountants Genemuiden www.brouwers.nl
Campenaer koffie Kampen www.campenaerkoffie.nl
Dusseldorp BMW Zwolle www.dusseldorpbmw.nl
Edel Grass B.V. Genemuiden WWW.edelgrass.com
EUROM Powerful Products Genemuiden www.euromac.nl
Heutink & Heij Financieel Adviseurs Genemuiden www.heutinkenheij.nl
InsingerGilissen Private Bankers Enschede www.insingergilissen.nl
Lusanna Hasselt www.lusanna.nl
Pouw Automotive Zwolle www.hetnieuwe.pouw.nl
Rabobank Genemuiden www.rabobank.nl
Regelink schroothandel Kampen www.schroothandelaars.nl
Saled Professionele LED-verlichting Spakenburg www.saled.nl
Sani4all / Keukencentrum de Vries Genemuiden www.sani4all.nl
Spijkerman Evenementen Verhuur B.V. Meppel www.spijkerman.eu
Stadtmüller Meppel www.stadtmuller.nl
Sycade Software op maat Zwolle www.sycade.com
Tamek Groep Acc. en Belastingadviseurs Zwartsluis www.tamek.nl
TCC Modexpress B.V. Amsterdam www.tccmodexpress.nl
Uitgekookt.nl IJsselmuiden www.uitgekookt.nl
VAKO Systems for your window ’s-Hertogenbosch www.vako.com
Van Der Kolk Installatiegroep IJsselmuiden www.johtenbrinke.nl/
Van Dijk Groothandel Kampen www.vandijkgroothandel.nl
Venture Group Genemuiden www.vadain.nl
Verhoek Europe Genemuiden www.verhoek-europe.com
Wensink Automotive Zwolle www.wensink.nl
Wensink Lease Zwolle www.wensinklease.nl
Zonnegilde Kampen www.zonnegilde.nl
 
Diamantgroep
Autobedrijf Marco van Beek Steenwijkerwold www.marcovanbeek.nl
Eenkhoorn & Bakker Genemuiden www.eb-accoutants.nl
EOC Group Oudenaarde www.eocgroup.com
Flier Sport & Fashion Genemuiden fliersportenfashion.nl
JOUW bureau.nl Zwolle www.jouw.nl
K.K. Heutink BV / Koraal investments Genemuiden www.kkheutinkbv.nl
Keukencentrum de Vries / Sani4all Genemuiden / Dronten www.keukencentrumdevries.nl
Koraal investments / K.K. Heutink BV Genemuiden www.koraal-investments.nl
Kunstgrasnet.nl Genemuiden www.kunstgrasnet.nl
L&M Workwear / Zieleman Heiwerken BV Genemuiden www.lenmworkwear.nl
MultiCopy / Ricoh Document Center Zwolle www.multicopy.nl
Palet Vastgoedonderhoud Genemuiden www.paletvgo.nl
Personeel Selectief / Select Cleaning Genemuiden www.personeelselectief.nl
Prestige Reclame Genemuiden www.prestige.nl
R&S Techniek Genemuiden www.rstechniek.nl
Ricoh Document Center / MultiCopy Zwolle www.documentcenter-zwolle.nl/
Select Cleaning / Personeel Selectief Genemuiden www.selectcleaning.nl
Slump Catering & Events Bant www.welkombijslump.nl
Smit Supply Chain Advies Genemuiden www.smitsupplychainadvies.nl
STRATFIELD corporate finance Zwolle www.stratfield.nl
Touringcarbedrijf IJsseltours Zwolle www,ijsseltours.nl
Van Dijk Containers Genemuiden www.vandijkcontainers.nl
VIKA Automobielbedrijf Hattemerbroek www.vika-bedrijfswagens.nl
Zieleman Heiwerken BV / L&M Workwear Genemuiden www.zielemanheiwerken.nl
 
Bronsgroep
ABC Hekwerk Heerde www.abchekwerk.nl/oost
ABG Bouw Genemuiden www.abgbouw.nl
ABN - AMRO Genemuiden www.abnamro.nl
Adel Polyester Genemuiden www.adelpolyester.nl
Advocatenkantoor Te Biesebeek B.V. Zwolle www.tebiesebeek.nl
Airco Techniek Holland Genemuiden www.aircotechniekholland.nl
Albert Heijn (Bart Knap) Genemuiden www.ahbartknap.nl
Alluance Group Genemuiden www.alluance.nl
Alumax Boats Meppel www.alumaxboats.nl
Ans Naberman Zonwering Genemuiden www.zonwering-ansnaberman.nl
Appbakkers // apps maken als ambacht Zwolle www.appbakkers.nl
Auberge 't Asje Dalfsen www.auberge-asje.nl
Autobedrijf Breman Genemuiden www.autobreman.nl
Autobedrijf Korterink Rouveen www.korterink.nl
Autobedrijf van Kesteren Kampen www.vankesterenrenault.nl
Autopalace Zwolle www.autopalace.nl
B & V Geluid Emmeloord www.benvgeluid.nl
B&S Media Internetmarketing Kampen www.bsmedia.nl
B+B Personeelsdiensten Genemuiden www.benbpersoneelsdiensten.nl
Backstage AV b.v. Zwolle www.backstageav.nl
Bakkerij Slager Staphorst www.bakkerijslager.nl
Bar & Restaurant At Sea Dronten www.atsea-restaurant.nl
Beens Groep B.V. Genemuiden www.beensgroep.nl
Beermann Man & Mode Zwolle Zwolle www.beermannzwolle.nl
Bekro Infra Genemuiden www.bekrobv.nl
Benthem Gratama Advocaten Zwolle www.benthemgratama.nl
Berend van Lente, Teken- en adviesbureau Genemuiden www.berendvanlente.nl
Bernard Keppel Cleaning Genemuiden www.bernardkeppel.nl
Bert Leistra ERA Makelaardij Hasselt www.era.nl
Beterbad Sanitair Dronten www.beterbad.nl
Blankert Shortlease BV Zwolle www.blankertshortlease.nl
Blocks Catering Zwolle Zwolle www.blockszwolle.nl
Bonthuis Vaartjes Makelaars Genemuiden www.bvmakelaars.nl
BORGH B.V. Almere www.borgh.net
Bosch Bloemen & Wonen Genemuiden www.boschbloemen-wonen.nl
Bouwcenter Concordia Genemuiden www.bouwcenterconcordia.nl
Brinker Carpets Elst www.brinkercarpets.nl
Broekhuis Opel IJsselmuiden www.broekhuisgroep.nl
Broekhuizen Keukens/Tegelcentrum Dorgelo IJsselmuiden www.broekhuizenkeukens.nl
Brouwer woninginrichting Urk www.brouwerwoninginrichting.nl
Buitink Schilders Genemuiden www.buitinkschilders.nl
Cafe/Cafetaria d'Olde Soldoat Genemuiden www.doldesoldoat.nl
Chinees Restaurant Lange muur Genemuiden Niet aanwezig
Comceptum Creatie Genemuiden www.comceptum.nl
Covebo Uitzendbureau Zwolle www.covebo.nl/vestiging/zwolle
Cronolin Paint B.V. Genemuiden www.cronolin.nl
De Goede Watersport Belt-Schutsloot www.degoede-watersport.nl
De Houtburcht Kampen www.houtburcht.nl
De Kaaihof Genemuiden www.dekaaihof.nl
Delan Stalen Genemuiden www.delanstalen.nl
Digizijn Web & ICT Meppel www.digizijn.nl/
Dijkman Autoschade Hasselt www.dijkmanautoschade.nl
Dolfsma Kampen B.V. Kampen www.dolfsma.nl
Dommerholt Advocaten - Zwolle Zwolle www.dommerholt.nl
Doorn Installatietechniek / PH Verhuur Genemuiden info@doorninstallatietechniek.nl
Driefloors Genemuiden www.driefloors.nl
Edink Logistiek IJsselmuiden www.edink.info
Eetcafe 't Kraantje Zwartsluis www.tkraantje.nl
Esso Vermeulen Kampen www.vermeulenesso.nl
Filmard Genemuiden www.facebook.com/filmard/
Flier Sport Genemuiden fliersportenfashion.nl
Flynth adviseurs & accountants Zwolle Zwolle www.flynth.nl/over-flynth/vestigingen/zwolle
FP Video Ens www.fp-video.nl
Freriks-Werken BV Raalte www.frerikswerken.nl
Fytac Genemuiden www.fytacfysiotherapie.nl
Groothuis Bouwgroep Genemuiden www.groothuisbouwgroep.nl
H & K Technische Groothandel B.V. Zwolle www.hktechnischegroothandel.nl
HAED BV Zwolle www.haed.nl
Hamat BV Genemuiden www.hamat.com
Hanos Groothandel Zwolle www.hanos.nl
Hanzeparc Vastgoed Kampen www.hanzeparc.nl
Herman de Haan Group Genemuiden www.hermandehaan.nl
Herman van As Makelaardij Genemuiden www.hvamakelaardij.nl
Het Notarieel Kampen www.hetnotarieel.nl
Hofstra Trainingen Kampen www.hofstra-trainingen.nl
Home Grass Oss www.homegrass.nl
Hopshing Company Hong Kong www.hshkcarpet.com
Hotel Zwartewater Zwartsluis www.hotelzwartewater.nl
IJska Karpetten Genemuiden www.ijska.com
IJsseldelta Autolease Zwolle www.ijsseldeltaautolease.nl
IJsselkern Management HR Solutions Zwolle www.ijsselkern.nl
IJsseloevers notarissen Genemuiden www.ijsseloevers.nl
Indivipro Carpetlinq Enter www.indivipro.nl
ING Bank Zwolle www.ing.nl
Intercash Kampen www.intercash.nl
Interwel Dienstverlening BV Staphorst www.interwel.nl
ITC Natural Luxury Flooring BV Genemuiden www.itcnaturalluxuryflooring.com
Jan Bralten Sport in Stijl Meppel www.janbralten.nl
Jan Buitink Interieurstudio Genemuiden www.homemadeby.nl
Jeha de Meubelconcurrent Slagharen/Zwolle www.jeha.nl
Jobtrans Personeel en opleiding Genemuiden www.jobtrans.nl
Jolande Regelink Pedicure & Voetreflex Grafhorst www.pedicurejolandaregelink.nl
Jonker Carrosserieën B.V. Apeldoorn www.jonkercarrosserien.nl
KCF Ondersteuning Zwolle www.kcf.nl
Keukendesign Kampen B.V. Kampen www.keukendesignkampen.nl
Kok verhuur Genemuiden www.kokverhuur.nl
Koster & Hogeslag Automotive Genemuiden www.khautomotive.nl
KRC Van Elderen accountants Wezep www.krcvanelderen.nl
Mammoet Hekwerk Oldebroek www.mammoethekwerk.nl
ME Productions Meppel www.meproductions.nl
Meuleman Vastgoed B.V. Kampen www.recyclingkampen.nl
Music Club Kampen Kampen www.musicclubkampen.nl
MW Systeemafbouw Genemuiden www.mwsysteemafbouw.nl
Naberman Autobedrijf Genemuiden www.naberman.nl
Naberman J.J.Stoffering Genemuiden
Nico Brillen & Lenzen Zwolle www.nicobrillenzwolle.nl
NotaMare Urk notarissen en adviseurs Urk www.netwerknotarissen.nl
Oke> Online Genemuiden www.okewebsite.nl
PB Advisory B.V. Zwolle
PH Verhuur / Doorn Installatietechniek Genemuiden www.phverhuur.nl
Plastall Kamper Verf- en Lakfabriek Kampen www.plastallverffabriek.nl
Positie1 Zwolle www.positie1.nl
Present It Kampen www.present-it.nl
Qroost Beeldmakers Kamperzeedijk www.qroost.nl
Randstad Uitzendbureau Genemuiden www.randstad.nl
Recycling Kampen Kampen www.recyclingkampen.nl
Riezebos bouwbedrijf / Wellport Genemuiden www.riezebos.nl
Roggendorf Security Service BV Ommen www.roggendorf.nl
Roorda Groep Kampen Kampen www.roordagroep.nl
S I M O N Interieur Zwolle www.simoninterieur.nl
Sanidrõme De betere badkamer Kampen www.sanidrome.nl/pieter-de-hoog-kampen
Schuttelaar Wijnen & Geschenken Zwolle www.schuttelaarwijnen.nl
Selles IT Genemuiden www.selles.nl
Sent Waninge Zwolle www.sentwaninge.com
Sierbestrating Woning Kampen www.woningbestrating.nl
Sijmon Eenkhoorn woning stoffering Genemuiden www.se-woningstoffering.nl
Slagerij Evert van Ingen Genemuiden www.vaningen.gildeslager.nl
Slagerij Van Guilik B.V. Hattemerbroek www.slagerijvanguilik.nl
Smit & Legebeke Ommen www.smitenlegebeke.nl
Sport-inn Kampen Kampen www.sport-innkampen.nl
Stiho BV Zwolle www.stiho.nl
Stoel-Kampen Transportbedrijf Kampen www.stoelkampen.nl
Sun Cargo Hong Kong www.sun-cargo.com
Tebezo Genemuiden www.tebezo.nl
Technische Unie Zwolle www.technischeunie.nl
Tegelcentrum Dorgelo/Broekhuizen Keukens IJsselmuiden www.tegelcentrumdorgelo.nl
The Webhouse Hasselt www.thewebhouse.nl
Timmerman Zeebanket Genemuiden www.vishandeltimmerman.nl
TravelXL TéDéTé Genemuiden www.travelxl.nl/tedete
Unitedworks.com Genemuiden www.unitedworks.com
Van Dalfsen Assurantien Genemuiden www.vandalfsenassurantien.nl
Van Dam Estates San Pedro (S) www.vandamestates.nl
Van de Pol & Pleysier Genemuiden www.vandepolenpleysier.nl
Van der Sluis Technische Bedrijven Genemuiden www.vd-sluis.nl
Van Dijk Banket B.V. Zwartsluis www.vandijkbanket.nl
Van Dijk Bikes Kampen www.vandijkbikes.nl
Van Dijk Heftrucks Genemuiden www.vandijkheftrucks.nl
Van Dijk Kampen B.V. Kampen www.vandijkkampenbv.nl
Van Lente Zonweringen Genemuiden http://www.vanlentezonwering.nl/
VDZ64 Projectmanagement Genemuiden www.vdz64.nl
Velda Koerier Zwolle www.veldakoerier.nl
Veldman Beton Hasselt www.veldmanbeton.nl
Verhoek Riethandel B.V. / VH Hygienic Genemuiden www.verhoekriethandel.nl
VI Bouwmanagement Genemuiden www.vibouwmanagement.nl
Vierhouten Palletindustrie B.V. Putten www.vierhouten-pallets.nl
View37 herenmode Meppel www.view37.nl
Visscher Caravelle Genemuiden www.visscher-caravelle
Weever B.V. Kampen www.weever.nl/
Wentink Procesoptimalisatie Genemuiden www.wentinkprocesoptimalisatie.nl
Werkis uitzendbureau Kampen www.werkis.nl
Westendorp Dakbedekkingen IJsselmuiden www.westendorpdakbedekkingen.nl
Winter Financieringen Genemuiden www.winterfinancieringen.nl
Winter's Oliehandel Genemuiden www.winteroil.nl
Xando / Beleef Apple én meer! Zwolle www.xando.nl/winkels/zwolle.html
Zalsman BV Zwolle www.zalsman.nl
Zin / De Patrijs Genemuiden www.facebook.com/ZINgenemuiden
 
Businessclub
Drone Your Future Zwolle www.droneyourfuture.com
Uw Logo hier www.sc-genemuiden.nl
VWC Genemuiden Genemuiden www.vwc.nl
 
Bord & overige sponsoren
123 verhuurbedrijf Genemuiden www.123machineverhuur.nl
Boerglas Zwolle www.boerglas.nl
Boni Genemuiden www.bonisupermarkt.nl
Breman autoschade Genemuiden www.autobreman.nl
Brouwer Assurantie Genemuiden www.brouwer-assurantien.nl
Cycloon Fietskoeriers Zwolle www.cycloon.eu
De Groene Lantaarn Genemuiden www.degroenlantaarn.nl
De Tekstkenner St. Jansklooster www.detekstkenner.nl
Fa. Alteveer (Koffie corner) Nieuwleusen www.houthandelalteveer.nl
Flip Visscher Schilderwerken Genemuiden flip@visscher-schilderwerken.nl
Heineken Hoogeveen
HEMA Genemuiden www.hema.nl
Henk Visscher stratenmakerbedrijf Genemuiden
Kresta Genemuiden
Leeuw H. de Timmer en klusbedrijf Genemuiden www.h-deleeuw.nl
Media BV Veenendaal www.prosuco.nl
Meiberg Bedrijfsverzorging Wijthmen agmmeiberg@hetnet.nl
Montagebedrijf Jan Vaandering Genemuiden www.lincict.nl
Moorman & De Vries Amusement B V Zwartsluis www.kuipvm.nl
Multimate de Breker Hasselt www.multimatedebreker.nl
Multiservice Zwolle Zwolle www.multiservicezwolle.nl
Siebert installatie Genemuiden www.siebert-install.nl
Sijperda Verhuur Sneek www.sijperdaverhuur.nl
Snickersshopnederland.nl Genemuiden www.snickersshopnederland.nl
Stegeman Gevelreiniging Hasselt www.stegemanhasselt.nl
Taxi Ercan Zwolle
Wellness center Zwartewaterland Genemuiden www.wellnesszwartewater.nl
Wielink Meubelmakerij & Houthandel Mastenbroek www.meubelmakerijwielink.nl
Zwartewaterland VCA Training & Advies Zwartsluis www.cursusplus.nl

xx

bcw logo

Regionaal bereik met Businessclub de Wetering




 Agenda Business Club

17 juli 2019   Premium Event

Nadere info volgt.

6 september 2019   Sponsordag

Sponsordag dit jaar bij Groothuis BV

30 oktober 2019   Borrel op locatie

Nadere info volgt.

22 januari 2020   Stamppotbuffet

Nadere info volgt.