logo
logo
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
Wedstrijd programma
Thuiswedstrijden
DatumWedstrijdSoortStatusScheidsrechterKltKluVeld
15-6    18:30 SC Genemuiden JO8-4 - SC Rouveen JO8-1 CO Afgelast Afgelast veld 6
16-6    19:00 SC Genemuiden MO11-1 - IJVV MO11-1 CO 7 8 veld 3
19-6    09:00 SC Genemuiden JO9-2 - d' Olde Veste'54 JO9-2 CO - - veld 2a
19-6    09:00 SC Genemuiden JO8-1 - Berkum JO8-2 CO - - Veld 7
19-6    09:00 SC Genemuiden MO13-2 - IJVV MO13-1 CO - - veld 5
19-6    09:00 SC Genemuiden JO9-1 - CSV'28 JO9-2 CO - - Veld 6b
19-6    09:00 Genemuiden JO13-3 - Go Ahead Kampen JO13-2 OE - - veld 3
19-6    09:00 Kabouters - - kabouters - - Veld 6a
19-6    10:00 SC Genemuiden JO9-5 - DESZ JO9-2 CO - - Veld 6b
19-6    10:00 SC Genemuiden JO10-2 - FC Meppel JO10-2 CO - - Veld 6a
19-6    10:00 Genemuiden JO8-1 - Fc Meppel JO8-1 OE - - Veld 6a
19-6    10:00 Genemuiden 1 - - training en fotos - - veld 1
19-6    10:30 SC Genemuiden JO13-1 - SJO JVZ JO13-1 CO J. (Jan) Vonk - - Veld 2
19-6    10:30 SC Genemuiden JO14-2 - IJVV JO14-2 CO veld 5
19-6    10:30 SC Genemuiden JO14-1 - Alcides JO14-1 CO K. (Kees) van Pijkeren veld 3
19-6    10:30 SC Genemuiden MO15-2 - Nieuwleusen SV MO15-1 CO veld 2
19-6    12:15 SC Genemuiden MO17-1 - IJVV MO17-1 CO - - Veld 2
19-6    13:30 Genemuiden 5, 7, 8 en 9 - Genemuiden 5, 7, 8 en 9 w - - veld 2
19-6    13:30 Genemuiden 5, 7, 8 en 9 - Genemuiden 5, 7, 8 en 9 onderlinge wedstrijden - - veld 3


Uitwedstrijden
DatumWedstrijdSoortStatusScheidsrechterLocatie
16-6    18:45 SC Rouveen JO10-1 - SC Genemuiden JO10-1 CO ROUVEEN
19-6    08:30 Unicum JO8-3 - SC Genemuiden JO8-3G CO LELYSTAD
19-6    08:30 asv Dronten JO13-2G - SC Genemuiden JO13-2 CO H.W.M. (Henk) Damhuis DRONTEN
19-6    08:45 Alcides JO9-3 - SC Genemuiden JO9-3 CO MEPPEL
19-6    09:00 Giethoorn JO9-1 - SC Genemuiden JO9-4 CO GIETHOORN
19-6    09:00 SVN'69 JO13-1G - SC Genemuiden JO13-4 CO NIJEVEEN
19-6    09:00 VWC JO8-1 - SC Genemuiden JO8-2 CO MUNNEKEBUREN
19-6    10:00 Urk JO17-1 - SC Genemuiden JO17-1 CO Y.G.M. (Youp) Geven URK
19-6    10:30 ST SVM/Tonego JO17-1 - SC Genemuiden JO17-2 CO MARKNESSE
19-6    10:30 SEH JO13-1 - SC Genemuiden JO13-3 CO HEERDE
19-6    11:00 Dos Kampen MO15-1 - SC Genemuiden MO15-1 CO KAMPEN
19-6    11:15 asv Dronten MO11-1 - SC Genemuiden MO11-1 CO DRONTEN



Jubileumkrant Sportclub Genemuiden 90 jaar

BEKIJK HIER DE ONLINE VERSIE

Zaterdag 26 juni 2021

Webshop Sportclub Genemuiden

Privacy beleid  Sportclub Genemuiden

Aanmelden nieuw lid