logo
logo
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
Wedstrijd programma
Thuiswedstrijden
DatumWedstrijdSoortStatusScheidsrechterKltKluVeld
22-9    20:00 Genemuiden JO19-1 - MSC JO19-1 OE - - veld 4
23-9    18:30 SC Genemuiden JO13-4 - ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO13-2G BE - - Veld 3
25-9    19:30 SC Genemuiden 45+1 - Dos Kampen 45+2 CO veld 1-DOS Kampen
25-9    20:30 SC Genemuiden 45+1 - 't Harde 45+1 CO veld 1-DOS Kampen
26-9    09:00 SC Genemuiden JO9-1 - De Blesse JO9-1 CO veld 6
26-9    09:00 SC Genemuiden JO11-1 - FC Wolvega JO11-1 CO veld 2
26-9    09:00 SC Genemuiden JO11-3 - Dos Kampen JO11-4 CO veld 2
26-9    09:00 SC Genemuiden JO13-3 - Hierden JO13-1G CO veld 1
26-9    09:00 SC Genemuiden MO13-1 - WHC MO13-1 CO veld 3
26-9    09:00 SC Genemuiden MO15-2 - Go Ahead Kampen MO15-1 CO veld 4
26-9    09:00 SC Genemuiden MO15-1 - ST: HMC MO15-1 CO veld 5
26-9    10:00 SC Genemuiden JO9-4 - Meppel FC JO9-5G CO veld 6
26-9    10:00 SC Genemuiden JO10-3 - SVBS'77 JO10-1 CO veld 6
26-9    11:00 SC Genemuiden JO15-1 - SJO FC Coevorden JO15-1 CO D.S. (Sander) Neleman veld 1
26-9    11:00 SC Genemuiden JO13-1 - csv Apeldoorn JO13-1 CO veld 5
26-9    11:00 SC Genemuiden JO15-2 - IJVV JO15-2 CO veld 4
26-9    11:00 SC Genemuiden MO17-1 - Epe MO17-1 CO veld 3
26-9    11:00 SC Genemuiden MO19-1 - SJO JCHW MO19-1 CO veld 2
26-9    13:30 SC Genemuiden 3 - ACV 3 CO A. (Alex) van Zijl veld 5
26-9    13:30 SC Genemuiden JO17-1 - FC Meppel JO17-1 CO J.A. (John) Hoven veld 1
26-9    13:30 SC Genemuiden 6 - SEH 4 CO veld 2
26-9    13:30 SC Genemuiden JO19-2 - OWIOS JO19-2 CO veld 3
26-9    16:00 SC Genemuiden 4 - MSC/Amslod 2 CO veld 1
26-9    16:30 SC Genemuiden 7 - Hattem 4 CO veld 2
26-9    16:30 SC Genemuiden 9 - DESZ 3 CO veld 5


Uitwedstrijden
DatumWedstrijdSoortStatusScheidsrechterLocatie
25-9    20:00 OWIOS 45+1 - SC Genemuiden 45+1 CO KAMPEN
25-9    21:30 's Heerenbroek 45+1 - SC Genemuiden 45+1 CO KAMPEN
26-9    08:30 Berkum JO13-2 - SC Genemuiden JO13-2 CO ZWOLLE
26-9    08:30 Oene JO14-1 - SC Genemuiden JO14-2 CO Afgeschermd OENE
26-9    08:30 WVF JO17-3 - SC Genemuiden JO17-3 CO ZWOLLE
26-9    09:00 FC Meppel JO8-1 - SC Genemuiden JO8-1 CO MEPPEL
26-9    09:00 Havelte JO9-1 - SC Genemuiden JO9-3 CO HAVELTE
26-9    09:30 Nagele JO13-1 - SC Genemuiden JO13-4 CO NAGELE
26-9    09:30 Hardenberg '85 MO13-1 - SC Genemuiden MO13-2 CO HARDENBERG
26-9    10:00 SJO Ens/Kraggenburg, JO12-1G - SC Genemuiden JO12-1 CO ENS
26-9    10:00 Flevo Boys JO10-1 - SC Genemuiden JO10-1 CO EMMELOORD
26-9    10:00 Alcides JO11-2 - SC Genemuiden JO11-2 CO MEPPEL
26-9    10:00 SC Rouveen JO10-1 - SC Genemuiden JO10-2 CO ROUVEEN
26-9    10:30 SJO WIJC JO9-1 - SC Genemuiden JO9-2 CO DE WIJK
26-9    10:45 Berkum JO8-5 - SC Genemuiden JO8-3G CO ZWOLLE
26-9    11:15 Go Ahead Kampen JO17-2 - SC Genemuiden JO17-2 CO KAMPEN
26-9    12:15 DTS '35 Ede VR2 - SC Genemuiden VR1 CO M.J. (Maris) Braam EDE GLD
26-9    13:00 CSV'28 JO14-1G - SC Genemuiden JO14-1 CO J (Jacco) van de Beek ZWOLLE
26-9    14:00 Harkemase Boys 2 - SC Genemuiden 2 CO A. (Arjan) Vellinga HARKEMA
26-9    14:00 VSCO '61 7 - SC Genemuiden 8 CO Afgeschermd OOSTERWOLDE GLD
26-9    14:45 Nunspeet JO19-1 - SC Genemuiden JO19-1 CO A. (Ab) Slijkhuis NUNSPEET
26-9    15:00 SVI 5 - SC Genemuiden 5 CO ZWOLLE
26-9    18:00 Berkum - Genemuiden SC CO J. (Jelle) Besselsen ZWOLLE


Zaterdag 26 september 2020
Berkum - SC Genemuiden

Aanvang 18:00

SC Genemuiden  

Scheidsrechter: Dhr. J. Besselsen
Assistent-scheidsrechter: Dhr. L. Faber
Assistent-scheidsrechter: Dhr. N. Stuurman

Privacy beleid  Sportclub Genemuiden

Aanmelden nieuw lid