logo
logo
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
“RABO VOETBALSCHOOL 2018-2019”

Fotoverslag 1e training RABO voetbalschool

Rabo Voetbalschool Doelschieten 2018-2019    
Deelnemer Team Deelnemer Team Score Doelschieten 3-10
Leon Lok   JO8-2 11
Gilles Pol   JO8-2 14
Sam Schinkel SPJG84N JO8-2 10
Cedric van den Berg SPQJ74G JO8-2 7
Pepijn  van den Berg SPQF078 JO8-2 4
Tom Kruider   JO8-3 12
Sem  Oosterhoff SLPM618 JO8-3 13
Niels Smit SQDG215 JO8-3 14
Sander Voorhorst  SCRZ38K JO8-3 12
Lars Beens SNRN69N JO8-5 17
Daniel Beens SQMQ946 JO8-5 afw
Pim Naberman   JO8-5 3
Thijs Oosterbroek SNVF24S JO8-5 11
Desly Snel SQMR22M JO8-5 afw
Hessel van Dijk SMBN65W JO8-5 7
Liam Beens Tijmen Beens JO9-2 12
Nigel Mijnheer SPDBO8Y JO9-2 5
Hessel Pol   JO9-2 16
Gert Groothuis RWSN92G JO9-3 afw
Robbin Groothuis RWTN08W JO9-3 10
Stijn Jansen RYHP017 JO9-3 14
Jasmien Schuurman QZQG72F JO9-3 22
Jason Van dijk RSDL20E  JO9-3 14
Julia Beukers PXQX09D MO11-1 8
Nout Esselbrugge SDPB03T RCL 10
Niels  Jansen SBVH64K RCL 5
Jos Kolk SPLB96H RCL 5
Mees Kragt SDMN03K RCL afw
Tijn Slot SPQD91N RCL 4
Lize  Tigelaar   RCL 12
Duncan Van Brummelen SPLC18Y RCL 3
Mesan Van Dalfsen   RCL 10
Sven Van den Berg SPHZ44O RCL 4
Chiel van Dijk Snsc90j RCL 7
Jan Hendrik van Dijk sqtn63u RCL 7
Esmee van Es RYDQ454 RCL 5
Lieke van Es RZKK15P RCL 4
Sam Halfwerk QFRF23L JO10-1 17
Thijs Poelarends QVCF506 JO10-1 15
Tijs  Eenkhoorn   JO10-2 afw
Mees Doornwaard QDRT84K JO11-1 afw
Jhon Alexander Eenkhoorn PJVZ159 JO11-1 16
Duncan Jager QGGZ10P JO11-1 9
Noah Naberman QLPB67Z JO11-1 17
Rik Timmerman QFJT275 JO11-1 13
Gerben Timmerman PTMG395 JO11-1 17
Daan de Lange QTZR693 JO11-3 10
Sem  de Lange MJHW20Z JO8-3 18
Max Eenkhoorn QHHJOO0 JO11-3 11
bas heutink QZZCO4Z JO11-3 14
Sem Kornet QQFG94H JO11-3 16
Niels Van dalfsen   JO11-3 10
Sander  van Dijk QHSM74X JO11-3 14
Stijn de Jong QSGZ16H JO11-4 14
Jurre Kragt QTMF90W JO11-4 6
Bas Roetman QFVM251 JO11-4 6
Milan  Schinkel RJDP67C JO11-4 13
Stefan van der Haar QSMW64N JO11-4 10
Ziggy van Sas QSPW19Y JO11-4 9
Milan Venema QZFP222 JO11-4 13
Tim Beens plsp33w JO11-5 afw
Omar Issa SMXB81Q JO11-5 24
Brent  Eenkhoorn SMHL26J JO8-1 afw
Dani Gregoire SKRL701 JO8-1 11
Xander Hammer RGRJ639 JO8-1 afw
Max Naberman   JO8-1 7
Boaz Santbergen  Spvl02Y JO8-1 12
Vigo Van der Kamp SNVR81Z JO8-1 afw
Dex van Lente RJWD172 JO8-1 15
Robin Venema RNFP786 JO8-1 afw
Gijs Beens RNFP742 JO9-1 15
Tristan Jager QZZC18C JO9-1 6
Tom  Kattenberg RMDJ376 JO9-1 7
Nanne Naberman RLKG928 JO9-1 2
Sophie Riezebos QRSY68Y JO9-1 4
Jasper van Es QRSY41L JO9-1 6
Niek Westendorp RRGM744 JO9-1 15
Reinaldo Keurhorst Geen Lid Overig 6
Thomas Lok     22
Mohmad Issa     9

Woensdag 3-10-2018 begint de RABO voetbalschool!

Beste ouders/ verzorgers en deelnemers,
Morgen begint de RABO Voetbalschool!

Hieronder vinden jullie de definitieve tijdsindeling.

Let op: Een aantal teams starten op een andere tijd dan aangegeven in de conceptindeling.

Groep 1: RCL, JO8-2, JO8-3, JO8-4, JO8-5, JO9-2, JO9-3

De spelers worden verwacht om 13:30u, we starten om 13:45u. De eindtijd is 14:45u.

Groep 2: JO10-1, JO10-2, JO11-1, JO11-2, JO11-3, JO11-4, JO11-5, MO11-1, JO8-1, JO9-1
De spelers worden verwacht om 14:45u, we starten om 15:00u. De eindtijd is 16:00u.

Het team van de RABO Voetbalschool ziet jullie graag aanstaande woensdagmiddag.
De overige bijeenkomsten in het najaar zijn op 10 oktober, 7, 14, 21 en 28 november.
De bijeenkomsten in het voorjaar worden op een later moment bekendgemaakt.

Met vriendelijke groet,

Namens de RABO voetbalschool,
Erik Nieuwenhuis


Competitiewedstrijd
Zaterdag 20 oktober 2018
SC Genemuiden - Sparta Nijkerk
Aanvang 14:30 uur

 
 
 
Eerste scheidsrechter: Dhr. J. Aafouallah
Assistent scheidsrechter: Dhr. R. Bruining
Assistent scheidsrechter: Dhr. T. den Hengst

Sportpark de wetering
Sportlaan 2B
Genemuiden 


Aanmelden nieuw lid