logo
logo
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
AMATEURBEKER          
               
seizoen / datum       eind rust
1945/1946              
6-4-1946     WVF SC Genemuiden   n.b.  
27-4-1946     SC Genemuiden Be Quick '28   2-3  
               
1946/1947   niet gespeeld          
               
1947/1948              
3-1-1948   afdeling M Olympia '28 Urk   0-1  
10-1-1948   afdeling M Urk SC Genemuiden   2-2 2-1
17-1-1948   afdeling M SC Genemuiden Olympia '28   3-0  
10-4-1948   1e ronde SC Genemuiden WHC   3-1 2-0
    2e ronde Nunspeet SC Genemuiden   n.b.  
15-5-1948   3e ronde SC Genemuiden Spakenburg   0-0 0-0
               
1948/1949   Groep F          
26-3-1949   voorronde OLVO SC Genemuiden   n.b.  
      WHC DESZ   3-1  
2-4-1949   voorronde          
9-4-1949   voorronde SC Genemuiden WHC   0-1  
16-4-1949   voorronde CSV '28 SC Genemuiden   0-7  
      WHC OLVO   6-1  
14-5-1949   voorronde DESZ SC Genemuiden   n.b.  
               
1949/1950              
11-3-1950   3e ronde SC Genemuiden ACV   5-1  
1-4-1950     SC Genemuiden DETO   5-0  
29-4-1950     Be Quick '28 SC Genemuiden   1-6 1-3
6-5-1950     SC Genemuiden Blauw Wit '34   3-2 1-0
27-5-1950   1/4 finale SC Genemuiden ONS Sneek   3-2  
  10-6-1950   1/2 finale SNL SC Genemuiden   2-0  
               
1950/1951              
21-10-1950   1e ronde SC Genemuiden Go-Ahead K   0-2  
               
1951/1952              
5-4-1952     WVF SC Genemuiden   6-1  
               
1952/1953   niet gespeeld          
               
1953/1954   geen deelname i.v.m. kampioenscompetitie      
               
1954/1955   niet gespeeld          
               
1955/1956   niet gespeeld          
               
1956/1957   niet ingeschreven        
               
1957/1958              
24-5-1958   1e ronde SC Genemuiden Urk   4-1 2-1
31-5-1958   2e ronde SC Genemuiden ONS Sneek   5-0 2-0
14-6-1958   3e ronde Vroomshoopse Boys SC Genemuiden   1-9 0-2
21-6-1958   4e ronde SC Genemuiden Excelsior '31   3-0 2-0
5-7-1958   kwarfinale DOVO SC Genemuiden   4-4  
12-7-1958   halve finale SC Genemuiden Ter Leede   8-2 5-1
16-8-1958   finale SC Genemuiden ARC   5-0 4-0
               
1958/1959              
11-10-1958   voorronde CSV '28 GVVV   6-2  
1-11-1958   voorronde GVVV SC Genemuiden   utg  
3-1-1958   voorronde GVVV SC Genemuiden   afg  
21-2-1959   voorronde GVVV SC Genemuiden   2-2  
14-3-1959   voorronde SC Genemuiden CSV '28   8-0  
11-4-1959   1e ronde SC Genemuiden SVZW   1-0 0-0
13-6-1959   3e ronde SC Genemuiden ON Almelo   2-1 0-1
11-7-1959   kwartfinale Spakenburg SC Genemuiden   1-2  
22-8-1959   halve finale Achilles Enschede SC Genemuiden   0-6  
29-8-1959   finale SC Genemuiden ARC   1-3 1-3
               
1959/1960              
9-4-1960   1e ronde SC Genemuiden Enter Vooruit   3-1 1-0
16-4-1960   2e ronde SC Genemuiden Heerenveense Boys   1-0 0-0
23-4-1960   3e ronde Harkemase Boys SC Genemuiden   1-2 0-1
14-5-1960   4e ronde SC Genemuiden Blauw Wit '34   2-1 1-0
4-6-1960   kwartfinale SC Genemuiden DOVO   1-3 1-3
               
1960/1961   niet gespeeld          
               
1961/1962   geen deelname i.v.m. kampioenscompetitie        
               
1962/1963   niet gespeeld          
               
1963/1964              
13-6-1964   2e ronde SC Genemuiden Klazienaveen   2-1  
20-6-1964   tussenronde SC Genemuiden Urk   2-1 0-1
27-6-1964   3e ronde Drenthina SC Genemuiden   0-1  
4-7-1964   1/8e finale SC Genemuiden Harkemase Boys   3-1 1-0
11-7-1964   kwartfinale SC Genemuiden Go-Ahead Kampen   2-3 1-1
               
1964/1965   toernooi niet voor 2e klassers        
               
1965/1966   niet gespeeld          
               
1966/1967              
29-4-1967   3e ronde  Holwierde SC Genemuiden   0-1 0-0
6-5-1967   tussenronde SC Genemuiden Kollum   2-0 1-0
13-5-1967   4e ronde SC Genemuiden Kozakken Boys   0-1 0-0
               
1967/1968   niet ingeschreven        
               
1968/1969              
26-4-1969     SC Genemuiden Lunteren   2-2 1-1
      uitgeschakeld na 2 series strafschoppen      
               
1969/1970              
25-10-1969   voorronde Oene  SC Genemuiden   0-0 0-0
            0-1 n.v.
22-11-1969   1e ronde Bennekom  SC Genemuiden   4-1 3-0
               
1970/1971              
14-11-1970   1e ronde SKV SC Genemuiden   2-2 1-2
            2-2 n.v.
5-12-1970   1e ronde SKV SC Genemuiden   afg  
23-1-1971   overgespeeld SKV SC Genemuiden   3-1  
               
1971/1972              
13-11-1971   voorronde SDS '55 SC Genemuiden   0-1 0-1
4-12-1971   1e ronde SC Genemuiden Be Quick '28   5-0 3-0
6-5-1972   2e ronde ON Almelo SC Genemuiden   1-0 0-0
               
1972/1973              
28-10-1972   1e ronde SVI SC Genemuiden   1-2 1-0
9-12-1972   2e ronde Zelos  SC Genemuiden   2-3 1-1
27-1-1973   3e ronde DESZ SC Genemuiden   1-1 0-1
            1-1 n.v.
               
1973/1974              
10-11-1973   1e ronde DESZ SC Genemuiden   2-0  
               
1974/1975              
5-10-1974   1e ronde SC Genemuiden vrijgeloot      
16-11-1974   SCG gaat zonder te spelen naar de 2e ronde, toernooi in november beëindigd
               
1975/1976              
11-10-1975   1e ronde CVVO (Lemmer) SC Genemuiden   4-1 1-1
               
1976/1977              
20-11-1976   1e ronde Kloosterhaar SC Genemuiden   5-0  
               
1977/1978              
13-9-1977   1e ronde Wilhelmina SSS SC Genemuiden   n.b.  
8-10-1977   2e ronde SC Genemuiden DESZ   1-0 0-0
22-10-1977   3e ronde SKV SC Genemuiden   2-2 1-1
            4-2 n.v.
               
1978/1979              
14-10-1978   1e ronde Kloosterhaar SC Genemuiden   2-3 0-2
24-4-1979   2e ronde SC Genemuiden DOS Kampen   2-1 0-0
    daarna stopgezet        
               
1979/1980              
13-10-1979   1e ronde Olympia '28 SC Genemuiden   0-2 0-2
17-11-1979   2e ronde SC Genemuiden Flevo Boys   1-3 1-0
 

zaterdag 11 augustus 2018
Oefenwedstrijd
SC Genemuiden - Spcl. Silvolde
Aanvang 14:30 uur

 
 
 
Sportclub Genemuiden
Sportlaan 2/B,
8281 CM Genemuiden


Aanmelden nieuw lid